e wykłady

Szkoła jazdy Dario OSK

e wykłady

Multimedialny system e-wykładów dla kandydatów na kierowców kategorii B

Innowacyjny program wspomagający naukę teorii dla kandydatów na kierowców kategorii B powstał specjalnie z w oparciu o aktualne zasady egzaminowania oraz inne przepisy prawne regulujące zasady szkolenia na prawo jazdy. System jest wynikiem zaawansowanych technologicznie technik edukacyjnych wykorzystujących multimedialne wsparcie w postaci: animacji, filmów pokazowych oraz ćwiczeń aktywizujących.

Nowoczesny program e-wykładów cechuje prosty i przejrzysty interfejs, jak również elastyczny sposób nawigowania układu kolejnych lekcji, dzięki czemu można w każdej chwili powrócić do omawianych wcześniej treści. Ponadto program umożliwia bardzo łatwe i szybkie zarządzanie zawartością. Poszczególne lekcje oparte są na przejrzystym układzie slajdów zawierających gruntowne wykłady, animacje i filmy, które wspomagają proces przyswajania wiedzy. Wykładowca natomiast ma możliwość swobodnego dodawania własnych prezentacji i zmiany układu lekcji. Kolejne tematy mogą być omawiane w swobodnie ustalonym tempie, tak, aby czas nauki teorii był dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników kursu.

Dodatkowym wsparciem dla procesu przekazywania wiedzy jest narzędzie Edytora sytuacji drogowych, w oparciu o które można dowolnie opracować dany schemat zachowań drogowych. Pozwala to na całkowitą swobodę dopasowania lekcji do potrzeb danych uczestników. Prezentacja dotyczące najtrudniejszych z punktu widzenia kursantów zagadnień np. zachowania drogowe oraz skrzyżowania może całkowicie zostać przygotowana przez wykładowcę, który znając konkretne potrzeby swoich kursantów ma możliwość urozmaicenia i ubogacenia zawartości.

Program e-wykłady zatem zapewnia pełną funkcjonalność i integrację w OSK Dario. Korzyści, jakie płyną z zastosowania tego innowacyjnego systemu odnoszą się przede wszystkim do doskonalenia procesu nauczania. Doskonałe opanowanie i jednoczesne zrozumienie przepisów drogowych i pozostałych wytycznych dotyczących zagadnień prawa jazdy pozwoli na skuteczniejsze i natychmiastowe przełożenie teorii na konkretne zachowania na drodze.

Informacje

Sala wykładowa
Badania lekarskie

Nasi kursanci mogą umówić się do lekarza z odpowiednimi uprawnieniami w naszym ośrodku, bez konieczności stania w długich kolejkach.

Więcej
Egzaminy prawo jazdy
Egzaminy

Jakie warunki musi spełnić przyszły kierowca aby podejść do egzaminu?

Więcej
Image

Zapisz się na kurs

Wybierając Dario OSK wybierasz wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która poprowadzi Cię do celu!

© 2024 OSK Dario Dario.Lublin.pl

Projekt i realizacja - Sitte.pl - strony i sklepy internetowe

Zaufane opinie