Plac manewrowy

Szkoła jazdy Dario OSK, LSM, ul. Rzeckiego 10

OSK Dario

Plac manewrowy

W celu zapewnienia jak najlepszych warunków do kształtowania umiejętności jazdy i manewrowania autem OSK Dario udostępnia wszystkim swoim kursantom własny plac manewrowy.

Adres: ul. Rzeckiego 10 przy budynku XIX Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Jerzego Kuncewiczów.

Egzamin państwowy na prawo jazdy składa się z dwóch etapów teoretycznego i praktycznego. W części praktycznej pierwszy element stanowi właśnie sprawdzenie umiejętności manewrowania autem na placu. Dlatego też cechy i właściwości placu manewrowego określają przepisy ustawy. Stąd bardzo ważne jest dla kursanta, aby swobodnie i w dogodnym dla siebie czasie mógł poćwiczyć manewry autem na obszarze spełniającym wymogi ustawowe.

Image

Plac manewrowy należący do OSK Dario ma utwardzoną i zadbaną powierzchnię asfaltową. Jest dostępny tylko dla kursantów szkoły. Jest wyłączony zatem z ruchu dla innych aut. Odpowiednie oświetlenie umożliwia zapewnienie dobrej widoczności o każdej porze, niezależnie od pogody, czy pory roku. Ponadto plac znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, położony jest bowiem w pobliżu biura i Sali wykładowej. Kursanci zatem mają zapewnioną pełną swobodę w dostępie do praktycznych ćwiczeń prowadzenia auta, nie marnując przy tym cennego czasu.

Plac manewrowy zajmuje duży obszar, na którym umieszczono stanowiska do doskonalenia wszystkich manewrów, jakie są zawsze sprawdzane na egzaminie państwowym. Podczas zajęć praktycznych w szkole jazdy Dario kursanci pod okiem instruktora mają możliwość pełnego doskonalenia swoich umiejętności precyzyjnego kierowania samochodem. Każdy manewr może być dokładnie przećwiczony w wymaganej ilości razy, aby kursant mógł w pełni opanować sztukę manewrowania autem.

Nasi kursanci ćwiczą praktyczną jazdę na samochodach, które prezentują ten sam model, co podczas państwowego egzaminu w WORD w Lublinie. OSK Dario swoim klientom udostępnia samochody Hyundai I20 1.0 GDi, czyli kursanci podczas jazd oraz ćwiczeń na naszym placu manewrowym szkolą się na tym samym modelu auta, jakie będą prowadzić podczas egzaminu państwowego w WORD. Jest to niezwykle ważne, gdyż pozwala nie tylko na poznanie specyfiki technicznej samochodu, ale również umożliwia doszlifowanie precyzyjnych manewrów.

Image

Jak zatem zapewnić sobie sukces na egzaminie państwowym na prawo jazdy kategorii B?

To proste! Po prostu zapisz się już dziś na kurs do OSK Dario – zapewnimy ci przyjazną, wyrozumiałą i doświadczoną kadrę instruktorów, odpowiedni samochód i profesjonalny plac manewrowy do ćwiczeń praktycznych.

Image

ul. Faraona 6

ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D

Tel.: 501 234 566
Email: makulaosk@wp.pl

© 2023 OSK Dario Dario.Lublin.pl

Projekt i realizacja - Sitte.pl - strony i sklepy internetowe

Zaufane opinie