Sala wykładowa

Szkoła jazdy Dario OSK, Czuby, ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D

Uwaga zmiana lokalizacji placu manewrowego!
Ponadto informujemy, że na jazdy praktyczne spotykamy się tak jak dotychczas na ul. Rzeckiego 10 LSM.
Przygotowujemy nowe lokalizacje na Czubach.

OSK Dario

Sala wykładowa

W OSK Dario staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do tego, aby nasi kursanci podczas kursu na prawo jazdy kategorii B mogli w pełni kształtować swoje umiejętności teoretyczne i praktyczne. Dlatego też naszą kadrę tworzą doświadczeni i przyjaźnie nastawieni instruktorzy, którzy posiadają wszelkie kompetencje do tego, aby wesprzeć kursantów w nauce prawa jazdy.

Image

Wybierając kurs w OSK Dario możesz liczyć na dostępność profesjonalnej wiedzy, pomoc dydaktyczną i wygodne warunki do nauki. Nasza sala wykładowa znajduje się w świetnej lokalizacji w Lublinie, w niedalekiej odległości od placu manewrowego i biura szkoły. Kursanci zatem nie tracą cennego czasu, który mogą przeznaczyć na kształtowanie wiedzy teoretycznej lub praktycznej. Ponadto sala wykładowa naszej szkoły jest wyposażona w niezbędne pomoce dydaktyczne i urządzenia, które pozwalają na przekaz wiedzy w multimedialnej i bardziej przystępnej formie. Udostępniamy bardzo obszerny zakres materiałów dydaktycznych, których wszechstronność, różnorodność i przystępna forma wspomaga naukę prawa jazdy. Zapewniamy bezpłatny dostęp do książek, filmów wideo, testów egzaminacyjnych, oraz płyt CD umożliwiających pogłębianie nauki w domu. Nauka jazdy za pomocą tych materiałów przynosi o wiele lepsze efekty i dopełnia naszą rolę w procesie profesjonalnej nauki. Dzięki naszym materiałom możecie Państwo wykonywać ćwiczenia teoretyczne na własnym komputerze.

Wykłady w OSK Dario prowadzone są przez:

  • Kierownika Ośrodka
  • Instruktora z 25-letnim doświadczeniem

Zakres ogólny wykładów obejmuje:

  • Przepisy ruchu drogowego
  • Znaki i sygnały drogowe
  • Budowę oraz eksploatację pojazdu
  • Pierwszą pomoc
  • Plac manewrowy

Godziny wykładów dostosowane są do możliwości uczestników kursu.

Sala wykładowa mieści się przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D (Czuby), kom. 501 234 566.

Do czasu otwarcia naszego nowego biura OSK Dario w pomieszczeniu sali wykładowej zlokalizowany również został punkt obsługi kursantów – zapraszamy zatem wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy kategorii B w OSK Dario na ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D

Sala wykładowa - ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Image

Jak zatem zapewnić sobie sukces na egzaminie państwowym na prawo jazdy kategorii B?

To proste! Po prostu zapisz się już dziś na kurs do OSK Dario – zapewnimy ci przyjazną, wyrozumiałą i doświadczoną kadrę instruktorów, odpowiedni samochód i profesjonalny plac manewrowy do ćwiczeń praktycznych.

© 2023 OSK Dario Dario.Lublin.pl

Projekt i realizacja - Sitte.pl - strony i sklepy internetowe

Zaufane opinie