Sala wykładowa

Szkoła jazdy Dario OSK, Czuby, ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D

OSK Dario

Sala wykładowa

W OSK Dario staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do tego, aby nasi kursanci podczas kursu na prawo jazdy kategorii B mogli w pełni kształtować swoje umiejętności teoretyczne i praktyczne. Dlatego też naszą kadrę tworzą doświadczeni i przyjaźnie nastawieni instruktorzy, którzy posiadają wszelkie kompetencje do tego, aby wesprzeć kursantów w nauce prawa jazdy.

Image

Wybierając kurs w OSK Dario możesz liczyć na dostępność profesjonalnej wiedzy, pomoc dydaktyczną i wygodne warunki do nauki. Nasza sala wykładowa znajduje się w świetnej lokalizacji w Lublinie, w niedalekiej odległości od placu manewrowego i biura szkoły. Kursanci zatem nie tracą cennego czasu, który mogą przeznaczyć na kształtowanie wiedzy teoretycznej lub praktycznej. Ponadto sala wykładowa naszej szkoły jest wyposażona w niezbędne pomoce dydaktyczne i urządzenia, które pozwalają na przekaz wiedzy w multimedialnej i bardziej przystępnej formie. Udostępniamy bardzo obszerny zakres materiałów dydaktycznych, których wszechstronność, różnorodność i przystępna forma wspomaga naukę prawa jazdy. Zapewniamy bezpłatny dostęp do książek, filmów wideo, testów egzaminacyjnych, oraz płyt CD umożliwiających pogłębianie nauki w domu. Nauka jazdy za pomocą tych materiałów przynosi o wiele lepsze efekty i dopełnia naszą rolę w procesie profesjonalnej nauki. Dzięki naszym materiałom możecie Państwo wykonywać ćwiczenia teoretyczne na własnym komputerze.

Wykłady w OSK Dario prowadzone są przez:

  • Kierownika Ośrodka
  • Instruktora z 25-letnim doświadczeniem

Zakres ogólny wykładów obejmuje:

  • Przepisy ruchu drogowego
  • Znaki i sygnały drogowe
  • Budowę oraz eksploatację pojazdu
  • Pierwszą pomoc
  • Plac manewrowy

Godziny wykładów dostosowane są do możliwości uczestników kursu.

Sala wykładowa mieści się przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D (Czuby), kom. 501 234 566.

Do czasu otwarcia naszego nowego biura OSK Dario w pomieszczeniu sali wykładowej zlokalizowany również został punkt obsługi kursantów – zapraszamy zatem wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy kategorii B w OSK Dario na ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D

Sala wykładowa - ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Image

Jak zatem zapewnić sobie sukces na egzaminie państwowym na prawo jazdy kategorii B?

To proste! Po prostu zapisz się już dziś na kurs do OSK Dario – zapewnimy ci przyjazną, wyrozumiałą i doświadczoną kadrę instruktorów, odpowiedni samochód i profesjonalny plac manewrowy do ćwiczeń praktycznych.

© 2024 OSK Dario Dario.Lublin.pl
Zaufane opinie