Aktualności

Ważne informacje, terminy kursów

Nowy plac manewrowy ul. Mełgiewska 16 D

Nowy plac manewrowy ul. Mełgiewska 16 D

Mamy przyjemność poinformować naszych kursantów, że w trosce o jeszcze wyższą jakość nauki jazdy w naszym OSK Dario przenieśliśmy nasz kompletny plac manewrowy do bardziej atrakcyjnej lokalizacji, na ulicę ul. Mełgiewską 16 D, około 1km od Word Lublin. Teraz nasi kursanci mają możliwość pogłębiania praktycznej umiejętności manewrowania samochodem na trasach egzaminacyjnych i w niedalekiej odległości od miejsca, w którym przeprowadzany jest egzamin państwowy na prawo jazdy kategorii B.

Nowy plac manewrowy na ul. Mełgiewskiej 16 D posiada utwardzoną i zadbaną powierzchnię asfaltową, a teren placu jest dobrze oświetlony, co umożliwia ćwiczenia o każdej porze roku. Na obszarze placu manewrowego znajdują się stanowiska do doskonalenia wszystkich manewrów, które są sprawdzane na egzaminie państwowym. Przypominamy, że nasi doświadczeni Instruktorzy ze szkoły jazdy Dario umożliwiają kursantom pełne doskonalenie umiejętności kierowania samochodem w kontrolowanych warunkach. Każdy manewr jest dokładnie przećwiczony w wymaganej ilości razy, aby kursanci mieli pewność opanowania sztuki manewrowania samochodem, co zwiększa ich szanse na zdanie egzaminu państwowego już za pierwszym razem.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że nadal miejscem spotkania z kursantami w czasie etapu jazd praktycznych jest ulica Rzeckiego 10 (LSM).

© 2023 OSK Dario Dario.Lublin.pl

Projekt i realizacja - Sitte.pl - strony i sklepy internetowe

Zaufane opinie